Importujemy z USA i Kanady samochody nowe, uszkodzone, klasyki i pickupy. Dzięki temu, że nasza baza w Ameryce znajduje się w Kalifornii, gdzie większą część roku jest wspaniała pogoda, mamy dostęp do aut w doskonałym stanie blacharskim. W stanie, w którym mamy swoje biuro i w ościennych oferujemy usługę bezpośredniej inspekcji pojazdu wystawionego także na prywatnych aukcjach na portalach ebay i craigslist.

Uszkodzone auta opłaca się sprowadzać z USA

Sprawdzamy także samochody wyszukane w domach aukcyjnych przez klientów na podstawie raportów z baz danych dostępnych za oceanem CARFAX, AUTOCHECK, EPICVIN, INSTAVIN. Pośredniczymy w licytacjach samochodów wybranych przez naszych zleceniodawców.

Sprowadziliśmy do naszego kraju setki pojazdów a nasi osoby polecone przez naszych klientów wracają do naszej firmy aby uzyskać pomoc w procesie zakupu i importu samochodu z USA.

W jasny i przejrzysty sposób przedstawimy wszystkie formalności i opłaty. Przygotujemy odpowiednie dokumenty celne i transportowe. Zajmiemy się frachtem i dostarczeniem pojazdu na teren Polski z portu w Rotterdamie lub Bremenhaven. Otrzymasz od nas samochód z dokumentami uprawniającymi do rejestracji na terenie UE.