Auto zabytkowe z USA - dlaczego warto?

Dla wielu kierowców i kolekcjonerów stare amerykańskie samochody to prawdziwy rarytas. Ponadczasowe, wyjątkowe egzemplarze o unikatowym wyglądzie to okazja dla wszystkich miłośników motoryzacji. Dlaczego warto sprowadzać zabytkowe samochody zza oceanu? Wszystko znajduje się poniżej.

Weźmiemy dla Ciebie udział w licytacji

Klasa i nieocenione piękno to tylko jeden z powodów, na które warto przeznaczyć swoje środki finansowe. Prowadząc stary, amerykański samochód możemy poczuć nieporównywalną satysfakcję i komfort. Wiele osób odrzuca opcję sprowadzenia zabytkowego auta z USA ze względu na proces transportu do Polski. Istnieją jednak metody, które potrafią sprawić, że cała procedura będzie szybka i bezproblemowa. Jedyne, co musisz zrobić to powierzyć całą sprawę profesjonalistą.

Mamy przyjemność współpracować ze sprzedawcami oferującymi ciekawe egzemplarze. Ponadto możemy wziąć dla Ciebie udział w licytacji, wygrać aukcję i sprawdzić stan techniczny pojazdu. Po wszystkim sprowadzamy samochód bezpiecznie do Polski.

Zabytkowe pojazdy importowane z USA – cło i akcyza

Dla wszystkich osób, które marzą o posiadaniu własnego unikatowego, amerykańskiego auta mamy dobrą wiadomość. Jeżeli samochód, który Cię interesuje ma więcej niż 30 lat, nie jesteś zobowiązany do opłacania cła i akcyzy. Ponadto płacisz o wiele niższy podatek VAT, który w tym wypadku wynosi 7% (przypadku nowszych modeli wynosi on 19%).

W dzisiejszych czasach sprowadzenie auta z USA jest zdecydowanie prostsze niż kiedyś. Pomimo tego, że tego rodzaju aut jest coraz mniej, Amerykaniec.pl zna miejsca, w których możemy spotkać zabytkowe, amerykańskie pojazdy. Podsumowując, znajdziemy dla Ciebie odpowiedni samochód, zakupimy i sprowadzimy go, a przede wszystkim załatwimy wszystkie potrzebne formalności.

Jeśli marzysz o sprowadzeniu dowolnej wersji pojazdu z USA – chętnie znajdziemy dla Ciebie właściwy egzemplarz, przeczesując amerykańskie portale ogłoszeniowe i aukcje, a następnie zorganizujemy bezpieczną dostawę do Polski. Skontaktuj się z nami!